Meny:
Nákupný košík: 0 items
Nike Air Max Levně

Námorná doprava & Vracia


Odeslání a vrácení

Máte 30 dnů od data odeslání k vrácení položky pro výměnu nebo vrácení peněz. Upozorňujeme, že máte 15 dní k výměně nebo vrácení předmětů s diskontovanými nebo prodejními předměty.

Nevratné položky

Produkt bude akceptován pouze pro výměnu nebo vrácení peněz, pokud je vrácena, nepotvrzená, nepoškozená a v novém stavu. Všechny Body Piercing je odeslán do čistých plastových pytlů a uzavřeno s Tamper Důkazem štítek, který umožňuje zákazníkům zobrazit položky a stále využívat našich fantastických návratů politiky Nicméně, nebudeme výměnu nebo vrácení jakékoli položky těla Piercing Pokud věříme, že Uzavřená obaly byly otevřeny nebo zamezeny. To nemá vliv na vaše zákonná práva. Pokud byla položka vyražena, nemůžeme nabídnout výměnu nebo poskytnout úplnou náhradu. Budeme však nabízet 50% náhradu.

Výměny / vracení chyb

Co mám dělat, když jsem ztratil mou fakturu?
Nebojte se, pokud ztratíte svou fakturu. Balíček položek, které chcete vrátit, a zahrnout vaše údaje a vaše číslo objednávky (toto můžete nalézt na našich e-mailech nebo při pohledu na historii objednávek na vašem online účtu) a dejte nám vědět, co byste chtěli vyměnit nebo vrátit peníze.

Jak dlouho trvá na zpracování návratu?
Od příjmu Vašeho balíku se snažíme co nejrychleji zpracovat vaše výnosy - obvykle během 48 hodin. V obsazených obdobích roku, prosím, povolte až sedm pracovních dnů, aby bylo vaše zpracování vráceno.

Mohu vyměnit za dražší položku?
Ano, pokud je náhradní položka dražší než vrácená položka, budeme vás kontaktovat, abyste zaplatili rozdíl.

Co se stane, pokud položka, kterou chci ve výměně, je na skladě?
Pokud nemáme položku, kterou chcete na burze na skladě, budete kontaktovat náš tým služeb zákazníkům během 30 dní a nabídnete alternativní položku nebo plnou refundaci.

Jak dlouho budem muset čekat na vrácení peněz?
Zpracujeme vaši refundaci co nejdříve během 48 hodin od obdržení. Zašleme vám e-mail, abyste věděli, že jsme obdrželi položku a zpracováváme ji. Náhrada bude obvykle trvat pět až sedm pracovních dní, které se objeví na vašem účtu, ale to může také záviset na vaší bance.

Moje položka je chybná a chci ji vrátit.
Zboží je klasifikováno jako chybné, pokud je poškozeno, nebo se vyskytne výrobní závada během 30 dnů nákupu. Upozorňujeme, že položky, které jsou poškozeny, protože výsledek opotřebení a odtrhávání nejsou považovány za chybné. Pokud se domníváte, že vaše zboží je vadné, kontaktujte nás, který vám poradí, jak vrátit položku pro opravu / výměnu v případě vrácení záruční doby.

Zrušení nebo změna objednávky

Zkontrolujte prosím a umístěte své objednávky pečlivě, protože nemůžeme provést změny, jakmile jsme je obdrželi. Pokud byste chtěli přidat produkty k vaší objednávce, měli byste umístit novou objednávku. Pokud potřebujete změnit podrobnosti o adrese doručení, odebrat položky z objednávky nebo zrušit objednávku, kontaktujte náš tým služeb zákazníkům od 8:30 do 17:30, od pondělí do pátku (kromě svátků)

Nařízení o spotřebitelských smlouvách pro rok 2013
Tato legislativa vám nabízí následující práva ke zrušení, když nakupujete on-line nebo telefonicky: máte nárok na zrušení smlouvy za předpokladu, že vykonáváte právo nejdéle než 14 dní po dni, kdy obdržíte zboží nebo služby.
Vaše právo na vrácení výrobků se nevztahuje na zboží vyrobené podle vaší specifikace (zvláštní objednávky), které byly zřetelně přizpůsobené nebo ryté, nebo které nemohou být vráceny z důvodu jejich povahy, včetně bižuterie pro tělo, kde byla těsnící obal porušena nebo Z důvodu hygienických důvodů nebo jakýchkoli výrobků s těsněním, kde byla těsnění poškozena nebo je poškozená.
Späť

Nike Boty Slevy

Nike Boty Pánské & Dámské Slevy,Slevy Až 50%

Copyright © 2020 www.argodum.cz. Powered by Nike
Vaša IP adresa je: 3.226.122.74